Tagi

, ,


sylwester w ny

Gatunek: Komedia rom.
Rok produkcji: 2011

Kim (Sarah Jessica Parker) jest samotną, nadopiekuńczą matką Hayley (Abigail Breslin) – dziewczyny, która za wszelką cenę chce pocałować Setha (Jake T. Austin) w sylwestrową noc. Claire (Hilary Swank) odpowiada za coroczny spadek kuli na Times Square. Gdy następuje awaria, musi zadbać, by wszystko poszło zgodnie z planem. Laura (Katherine Heigl), szef kuchni, przygotowująca katering na sylwestrowe przyjęcie wytwórni płytowej, wpada na swojego byłego chłopaka, piosenkarza Jensena (Jon Bon Jovi). Ingrid (Michelle Pfeiffer), kobieta pracująca dla wytwórni płytowej, po wypadku, który mógł zakończyć się jej śmiercią, odchodzi z pracy i prosi, by młody kurier, Paul (Zac Efron), pomógł jej wypełnić noworoczne postanowienia. W szpitalu Stan (Robert De Niro), mężczyzna umierający na raka, chce zobaczyć przed śmiercią opadającą kulę. Tess (Jessica Biel) jest w bardzo zaawansowanej ciąży. Ona i jej partner Griffin (Seth Meyers) chcą, by ich dziecko urodziło się tuż po przywitaniu Nowego Roku, i tym samym wygrać nagrodę pieniężną ufundowaną przez szpital. Rywalizują o to z inną parą. Randy (Ashton Kutcher) nienawidzi Sylwestra Nowego Roku i robi co może, by popsuć ludziom humor. Zostaje uwięziony w windzie z Elise (Lea Michele), jedną z dziewczyn śpiewających w chórku na sylwestrowym koncercie Jensena. Sam (Josh Duhamel) znajdując się poza miastem ma drobną stłuczkę, która unieruchamia mu samochód. Dołącza więc do rodziny jadącej w stronę Nowego Jorku.

To jest dopiero film. Nigdy nie widziałam, żeby w jednej produkcji zawrzeć tyle historii.
No może w filmie „Walentynki” było sporo.
W każdym razie jest jeden jedyny powód jaki skusił mnie do obejrzenia tego filmu. Mój ukochany Zac Efron :) Oczywiście wygląda bosko. Tym razem towarzyszyła mu Michelle Pfeiffer, z którą grał również w filmie „Lakier do włosów” o którym napiszę innym razem.
Ale przyznaję że film jest fajny i zaskakujący bo cały czas nie znamy historii tych ludzi, dopiero na końcu wszystko zostaje wyjaśnione.
Polecam

Reklamy