Tagi

,


IMG_7500A

Lisa KLeypas
„Bez skrupułów”
Wydawnictwo Prószyński i S-ka
Stron: 320

Lady Sophia Sydney zrobi wszystko, by usidlić niedostępnego sir Rossa Cannona, zrujnować jego reputację i wywołać skandal, o którym mówić będzie cały Londyn. Podstępem wprasza się więc do jego domu.
Każdego ranka ponętną urodą wodzi go na pokuszenie… sposobem, w jaki pochyla się nad stołem, by podać mu posiłek, który ugotowała… sposobem, w jaki jej dłonie delikatnie, acz zmysłowo muskają jego ramię. Każdego wieczoru sugeruje mu spojrzeniem, że aż do świtu mogliby poświęcać się nieokiełznanej pasji… gdyby tylko pozwolił jej dzielić ze sobą łoże.
Wie, że sir Ross Cannon zakochuje się w niej coraz mocniej każdego dnia. Jej plan nie przewidział jednak tego, że sama się w nim zakocha. Ani tego, że sir Ross poprosi ją o rękę…

Przeczytana w 2014 roku. Trochę wymęczona. A to chyba dlatego, że już wiedziałam czego się spodziewać. Bardzo i to bardzo lubię twórczość Pani Lisy ale tym razem już mi się „przejadła”. Więc robię sobie od niej przerwę. W tej chwili mam kupione i przeczytane wszystkie jej książki wydane w Polsce. I na tym na razie kończę.
Wracając do książki. „Bez skrupułów” jest do druga część historii detektywów z Londynu. Pierwsza była ” Bez pamięci”. W tej części poznajemy sir Rossa, który szuka pomocnika do biura i tak zgłasza się młoda Sophia. Jest ona żądna zemsty, bo wie, że to on zesłał jej brata do więzienia gdzie tamten umarł. Sophia zaplanowała sobie, że rozkocha w sobie sir Rossa a następnie go porzuci i ośmieszy. Lecz wszystko ułoży się inaczej.
Książkę czyta się lekko, jest wątek zagadki i oczywiście erotyczny.
Polecam.

Reklamy