Tagi

,


IMG_7669a

Samantha Young
„Wszystkie odcienie pożądania”
Wydawnictwo: G + J RBA
Stron: 496

Johanna Walker przywykła do tego, że zawsze nad wszystkim panuje. Do momentu, gdy na horyzoncie pojawi się mężczyzna, który sprawi, że Jo zacznie tracić kontrolę nad swoim ciałem i umysłem…
Na Johannie od dziecka spoczywał obowiązek opieki nad własną rodziną – matką alkoholiczką, a przede wszystkim młodszym bratem, Colem. To właśnie z myślą o tym, co byłoby dla niego najlepsze, podejmuje wszystkie życiowe decyzje. Nawet przy wyborze swoich partnerów kieruje się tym, czy będą oni w stanie finansowo pomóc jej i bratu – a nie prawdziwymi, namiętnymi uczuciami.
Kiedy jednak Jo poznaje Camerona MacCabe’a, nie jest w stanie ignorować fascynacji, która pomiędzy nimi się rodzi. Seksowny nowy barman, z którym pracuje, przyprawia ją o szybsze bicie serca i trzepotanie motyli w brzuchu. Jo pierwszy raz w życiu odczuwa pokusę, aby zrobić coś, na co naprawdę ma ochotę, a nie to, co powinna. Camerona również ogarnia obsesja na punkcie Jo, ale ona nie pozwala mu się do siebie zbliżyć.
Gdy pewnego dnia nieoczekiwanie zostają sąsiadami, ich obustronna fascynacja przybiera na sile i zaczynają jej ulegać. Camerona napędza determinacja, aby odkryć wszystkie sekrety Jo… nawet jeśli to oznacza zdejmowanie kawałek po kawałku zbroi, za którą się ukrywa.

Przeczytana w 2014 roku.
Jest to druga książka Samanthy Young, pierwsza to „Wbrew zasadom”.
Można powiedzieć, że jest to kontynuacja historii dwóch dziewczyn, ale jak ktoś przeczyta w odwrotnej kolejności to nic się nie stanie.
Książkę tę poleciła mi moja koleżanka Kinga, która jest dość wybrednym czytelnikiem. Dlatego poniekąd zdecydowałam się na zakup książki.
I muszę przyznać, że książka bardzo mi się podobała. Są wątki erotyczne, miłosne ale również lekko kryminalne :)
Czyta się ją dość szybko i nie ma nudnych opisów.
Jest to historia Johanny, która nie ma w życiu lekko. Ale kieruje się ona tylko jednym: jak najlepiej dla swojego brata. Stąd wybór facetów, którzy mają sporą ilość pieniędzy. Aż pewnego dnia poznaje Camerona, przy którym serce bije jej mocniej oraz całe ciało dziwnie się spina. I dziewczyna mu ulega…
A co dalej to zapraszam do czytania.

Reklamy