Tagi

,


7651458.6

Rodzaj: Komedia rom.
Rok produkcji: 2014

Szymon (Komorowski) jest przystojny, wysportowany i pracuje jako lekarz w jednej z prywatnych warszawskich klinik, gdzie wzdychają do niego zarówno pacjentki, jak i żeńska część personelu. Najwytrwalsza w tych staraniach jest pielęgniarka Pati (Książkiewicz), jednak jej zaloty nie robią na Szymonie żadnego wrażenia. Serce bohatera zmiękczy dopiero piękna i dowcipna miłośniczka jazdy na rolkach – Basia (Kurdej-Szatan), pracownica korporacji, na którą chłopak wpada – i to dosłownie – na ulicy. Seria nieszczęśliwych zbiegów okoliczności powoduje, że młodzi tracą kontakt, a w trakcie długich i żmudnych poszukiwań również nadzieję na to, że kiedykolwiek ponownie się spotkają. Tymczasem Basia wpada w oko playboyowi Leonowi (Garlicki), który dostał ultimatum od rodziców. Albo się szybko ożeni, albo zostanie wydziedziczony.

W opisie od wydawcy wszystko już jest wyjaśnione :)
Ja tylko krótko o moim wypadzie do kina. A więc 10 listopada wybraliśmy się z mężem do pobliskiego kina. Wiem, że do Warszawy mam też blisko ale jakoś to kino mnie urzekło. Chodzę do niego na większość bajek z moją córką.
Dobrze ze film nie jest do końca tylko romansem bo mąż by mi się zanudził. Dzięki roli Pawła Domagały film był naprawdę fajny (jak na polską produkcję oczywiście).
A oto jakie bilety wydają w kinie w Wołominie.

IMG_7780x

Reklamy