Tagi

,


indeksSamantha Young
„Sztuka uwodzenia”
Wydawnictwo: Burda Publishing Polska
Stron: 496

Olivia Holloway jest nowicjuszką w dziedzinie seksu, ale szybko nadrabia zaległości i wkrótce uczeń przerasta mistrza.
Olivia ma bezpośredni sposób bycia, ale jest też boleśnie niepewna w kontaktach z płcią przeciwną – paraliżuje ją obecność mężczyzn, którymi mogłaby być zainteresowana. Przeprowadzka do Edynburga wiele zmienia w jej życiu. Sfrustrowana niepowodzeniem w nawiązaniu znajomości z przystojnym doktorantem, postanawia przezwyciężyć swoje lęki i stać się kobietą świadomą swojego seksualnego uroku, która dostaje to, czego chce.
Nate Sawyer jest przystojnym pożeraczem damskich serc, nigdy nie angażuje się głębiej. Wobec przyjaciół jest jednak głęboko lojalny. Toteż gdy Olivia zwraca się do niego z prośbą o przysługę, zgadza się nauczyć ją sztuki flirtowania i pomóc jej nabrać pewności siebie w seksie.
Lekcje stają się coraz bardziej zaawansowane, atmosfera między nimi dwojgiem coraz bardziej gorąca, zanosi się na płomienny romans. Mroczne wydarzenia z przeszłości ożywają, Nate wycofuje się, zostawiając Olivię ze złamanym sercem. Kiedy dociera do niego, że popełnił fatalną pomyłkę i traci kobietę swojego życia, postanawia zrobić wszystko, aby ją odzyskać, ale… może być już za późno.

Przeczytana w 2015 roku.
Jest to trzecia książka tej pisarki i ostatnia jaka została wydana w Polsce. Czekam na kolejne.
O książce „Wbrew zasadom” pisałam tutaj, a o „Wszystkie odcienie pożądania” pisałam tutaj.
Książka „Sztuka uwodzenia” jest kontynuacją poprzednich części ale najbardziej skupia się na Olivii i Natanie. Są przyjaciółki. Do czasu aż Olivia prosi Natana żeby nauczył ją uwodzenia. Więcej szczegółów w książce.
Mimo, że jestem fanką Gerya ta książka w niczym mu nie ujmuje. Może nie ma mrocznego wątku ale opisy miłosnych scen są równie fascynujące. Polecam wszystkim, którzy lubią książki o miłości i o seksie.

Reklamy