IMG_1458a

Katarzyna Michalak
„Zachcianek”
Wydawnictwo Literackie
Stron: 360

Pełna zaskakujących zwrotów akcji, a zarazem ciepła i pełna humoru kontynuacja powieści Poczekajka Katarzyny Michalak.
Patrycja, rudowłosa pani weterynarz, opuszcza Poczekajkę, by zacząć nowy etap w życiu u boku ukochanego Gabriela. Wystarczył jednak tylko rok, by marzenia i oczekiwania dziewczyny brutalnie zderzyły się z rzeczywistością. Patrycja tęskni za swoim życiem w Poczekajce, za pracą w ZOO, a i Czarny Książę z bliska nie wydaje się już taki pociągający. Czy to właśnie na niego czekała całe życie?
Zanim odpowie sobie na to pytanie, czeka ją jeszcze wiele przeciwności losu dramatycznych zawirowań.
Zachcianek to historia o spełnionych marzeniach i odrobinie magii. O prawdziwej Miłości, która jest tuż obok, choć wcale nie tam, gdzie jej szukamy. O odnalezieniu własnego miejsca na Ziemi i szczęścia, które jest w zwyczajnej codzienności. I o tym, że w każdy, nawet najgorszy człowiek, może zmienić się na lepsze i zasługuje na drugą szansę.

Przeczytana w 2016 roku.
Jest to kontynuacja przygód Patrycji, młodej Pani weterynarz. Pierwsza to „Poczekajka”. Jak zawsze Pani Katarzyna nie zawiodła mnie pisząc książkę. Myślałam, że już będzie tylko słodko między zakochanymi a tu zostają wprowadzone nowe wątki i postacie nabierają innych barw w oczach czytelników. Życie Patrycji znowu się zmieni. Pojawia się wątek magii. Patrycja należy do Kręgu. Ale generalnie książka jest o miłości i o marzeniach. Polecam

Reklamy