DSC_1106a

Katarzyna Michalak
„Czerwień Jarzębin”
Wydawnictwo Znak
Stron: 297

Trzy przyjaciółki, trzech braci i zło, które nie odpuszcza…
Leśną Polanę spowił mrok. Kiedy już wszystko wskazywało na to, że szczęście odnalazło do niej drogę, Gabriela nagle znika. Zło, które krzywdziło, wciąż nie jest syte bólu.
Czy przyjaciele Gabrieli – i ten, który nie przestał jej kochać – zapobiegną nieszczęściu?
Majka i Julia są gotowe na wszystko, by ocalić przyjaciółkę. Jednak los sprzysiągł się przeciwko nim. Niespodziewane wydarzenia zmuszają do trudnych wyborów i jeszcze trudniejszych decyzji. A kiedy w grę wejdą uczucia – oraz przystojni bliźniacy Marcin i Patryk – można spodziewać się wszystkiego…

Przeczytana w 2017 roku.
Ta książka była prezentem na urodziny od przyjaciółki. Wiedziała co ja lubię.
Jest to druga część książki „Leśna Polana”. Kontynuacja przygód trzech przyjaciółek i związanych z nimi braci Prado. Jak zawsze czytało się bardzo przyjemnie. Czasami dziwię się decyzjom bohaterów książki, ale wiadomo, że każdy postępuje inaczej w zaistniałej, życiowej sytuacji. Znowu opisy brutalnego traktowania ludzi przez bohatera nazwiskiem Kuchta. Miłosne zawirowania Majki, Gabrysi i Julii – wiele trudnych sytuacji, życiowych rosterek. A na koniec pisarka zostawiła nas w niepewności i w wielkim oczekiwaniu na trzecią – ostatnia część. Nie mogę się doczekać i oczywiście polecam.

Reklamy