20180423_173907

„Sprzedana” Sophie Hayes
Wydawnictwo: Amber
Stron: 271

Sophie miała dwadzieścia cztery lata, kiedy pojechała do Włoch odwiedzić chłopaka – swojego dobrego przyjaciela. Spędzili razem romantyczny weekend i Sophie uwierzyła, że to miłość jej życia.
Ale kiedy powiedziała, że musi wracać do Anglii, uroczy i troskliwy Kas pokazał swoją prawdziwą twarz: brutalną i cyniczną. I poinformował ją, że będzie dla niego pracowała. Na ulicy…
Pierwszej nocy miała dziesięciu klientów. Potem „pracowała” bez przerwy, siedem dni w tygodniu, po trzydzieści razy dziennie. Jeśli nie dość zarobiła, była okrutnie karana. Nie mogła uciec; Kas zapowiedział, że jeśli to zrobi, zabije jej młodszych braci. Wiedziała, że nie żartuje…
Gwałcona, bita i poniżana Sophie spędziła sześć miesięcy w piekle. Ale znalazła siłę, by wyrwać się z zaklętego kręgu strachu i przemocy.

Książka pożyczona od koleżanki.
Biografia młodej dziewczyny, która podstępem zostaje zwabiona do Włoch, gdzie musi zostać prostytutką. Bardzo smutna historia, nikt by nie chciał być na jej miejscu. Zastraszona i szantażowana robi wszystko co każe jej rzekomy narzeczony. Książka krótka ale pouczająca.

Reklamy